Hľadáme programátora/ programátorku

Oddelenie Inovácii a Digitálnych služieb mesta Bratislavy hľadá do svojho tímu šikovného developera. Sme malý a mladý tím, ktorý chce Slovensku ukázať ako robiť dobré IT projekty vo verejnom sektore.

Misiou oddelenia inovácií a digitálnych služieb je vylepšovanie interakcie obyvateliek a obyvateľov Bratislavy s hlavným mestom v oblasti elektronických služieb a digitálnych produktov zo sveta športu, kultúry a iných. Naše rozhodnutia zakladáme na dátach, všetky produkty a služby opakovane testujeme s koncovými užívateľmi a zaujíma nás ich spätná väzba. Služby pre ľudí navrhujeme s ich aktívnou účasťou. Buďte pri tom aj Vy!

Nesieme si so sebou kultúru a skúsenosti z práce na startupoch a vyvíjame veci agilne a open source (public money = public code). Mnohé z našich projektov môžete vidieť na githube ide napríklad o novú stránku bratislava.sk, stránku mestskej knižnice či Galérie mesta Bratislavy a ďalšie. Tieto stránky majú priemernú návštevnosť medzi 50 – 100 tisíc unikátnych návštevníkov mesačne. Pomáhame zlepšovať procesy a pracujeme na novom Bratislavskom mestskom konte a elektronických službách mesta. Máme kanceláriu v strede mesta s možnosťou home-office.

Aké schopnosti hľadáme:
FE Typescript + React (NextJS) + GraphQL (dáta zo Strapi headless CMS),
BE Typescript Node + NestJS + Prisma a Postgres
Infra/Devops – CI/CD Github Actions, build každej aplikácie do docker kontainera a následne deploy k8s cluster (dev/staging/prod), konfigurácia k8s cez kuztomize. Produkčné prostredie na vlastnom HW, záložný setup na AWS.

Ako pracujeme:
Kód zverejňujeme na githube, každú zmenu (pull-request) reviewuje ešte jeden pár očí, eslint/prettier, testy v jeste, tasky a project management v Jire, pragmatický agile (v tímoch planning, sprint a retro).

Ponúkaný plat začína na 2500 EUR v hrubom a odvíja sa v závislosti od skúseností.

Benefity:
1. Možnosť udelenia peňažných benefitov: osobné príplatky a odmeny, príspevok do DDS 2 – 3 %
2. Možnosť profesijného a odborného rastu.
3. Ďalšie benefity:

a. pružný pracovný čas
b. zvýšený výmer dovolenky o 1 týždeň nad rámec zákona
c. 2 dni v kalendárnom roku na regeneráciu pracovnej sily
d. sociálna politika – príspevok na dopravu, príspevok na stravovanie, sociálna výpomoc
e. možnosť bezplatného vstupu do vybraných mestských inštitúcií